WordPress Developer
Zdalnie

Paidwork to globalny rynek freelancerów dla osób, które chcą zarabiać pieniądze po prostu wykonując proste zadania w domu, na swoich urządzeniach osobistych. Ponad 15 milionów ludzi na całym świecie wybrało Paidwork, aby zwiększyć swoje dochody. Z sukcesem zapewniliśmy dodatkowe źródło finansowania w niemal każdym miejscu na Ziemi. Dzięki wielu różnym metodom zarabiania pieniędzy na platformie, Paidwork zapewnia ludziom dodatkową pracę w dowolnym miejscu i czasie.

W swoim segmencie niszowym i zarobkowym firma Paidwork jest absolutnym liderem pod względem liczby możliwości zarabiania pieniędzy. Dając możliwość zarabiania pieniędzy na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, Paidwork pomaga wszystkim ludziom w osiąganiu swoich celów finansowych.

Aby nadążać za naszym szybkim rozwojem na nowych rynkach, firma Paidwork poszukuje doświadczonych i zmotywowanych osób, które dołączą do naszego rozwijającego się zespołu.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie responsywnych i atrakcyjnych interfejsów użytkownika

  • Implementacja funkcjonalności interfejsów zgodnie z wymaganiami projektu WordPress blog.paidwork.com, support.paidwork.com, policies.paidwork.com.

  • Współpraca z zespołem projektowym i programistycznym w procesie tworzenia oprogramowania.

  • Testowanie, debugowanie i optymalizacja kodu front-endowego na WordPressie

  • Uczestnictwo w procesie projektowania architektury oprogramowania

Nowe umiejętności do zdobycia:

  • Praktyczna wiedza i możliwość rozwoju WordPress

  • Budowa stron internetowych

  • Nauka JS, CSS, HTML, PHP, SQL od zera

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny

  • 100% zdalna praca

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w środowisku, które stawia na innowacje i doskonałość!

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą.
Imię
Telefon
Komentarzopcjonalnie
CV