SEO Specialist
Zdalnie

Paidwork to globalny rynek freelancerów dla osób, które chcą zarabiać pieniądze po prostu wykonując proste zadania w domu, na swoich urządzeniach osobistych. Ponad 15 milionów ludzi na całym świecie wybrało Paidwork, aby zwiększyć swoje dochody. Z sukcesem zapewniliśmy dodatkowe źródło finansowania w niemal każdym miejscu na Ziemi. Dzięki wielu różnym metodom zarabiania pieniędzy na platformie, Paidwork zapewnia ludziom dodatkową pracę w dowolnym miejscu i czasie.

W swoim segmencie niszowym i zarobkowym firma Paidwork jest absolutnym liderem pod względem liczby możliwości zarabiania pieniędzy. Dając możliwość zarabiania pieniędzy na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, Paidwork pomaga wszystkim ludziom w osiąganiu swoich celów finansowych.

Aby nadążać za naszym szybkim rozwojem na nowych rynkach, firma Paidwork poszukuje doświadczonych i zmotywowanych osób, które dołączą do naszego rozwijającego się zespołu.

Opis stanowiska:

Analiza Słów Kluczowych

  • Przeprowadzanie badań słów kluczowych i analiza konkurencji

  • Wybór odpowiednich słów kluczowych związanych z branżą i treściami

Optymalizacja Treści

  • Optymalizacja treści na stronie internetowej pod kątem słów kluczowych

  • Tworzenie unikalnych, atrakcyjnych i wartościowych treści dla użytkowników i wyszukiwarek

Link Building

  • Budowanie strategii link building, w tym pozyskiwanie wartościowych linków zwrotnych

  • Monitorowanie i zarządzanie profilami linków w celu poprawy pozycji w wynikach wyszukiwania

Analiza Danych

  • Korzystanie z narzędzi do analizy SEO do monitorowania efektywności strategii.

  • Przegląd i analiza danych Google Analytics, Search Console itp.

Techniczna Optymalizacja

  • Współpraca z zespołem programistycznym w celu technicznej optymalizacji strony

  • Zapewnienie, że strona jest zgodna z najlepszymi praktykami SEO

Raportowanie i Monitorowanie

  • Regularne raportowanie wyników i proponowanie nowych strategii

  • Śledzenie zmian w algorytmach wyszukiwarek i dostosowywanie strategii w związku z tym

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze SEO

  • Znajomość narzędzi do analizy SEO, takich jak Google Analytics, Google Search Console, SEMrush itp.

  • Zrozumienie algorytmów wyszukiwarek i czynników wpływających na pozycję strony w wynikach wyszukiwania

  • Umiejętność przeprowadzania analizy słów kluczowych i konkurencji

  • Znajomość technicznych aspektów SEO i umiejętność współpracy z zespołem programistycznym

Dodatkowe Atuty:

  • Doświadczenie w link building

  • Znajomość HTML, CSS i podstawowych zagadnień z zakresu programowania webowego

  • Umiejętność korzystania z narzędzi do monitorowania pozycji w wynikach wyszukiwania

  • Certyfikaty z dziedziny SEO

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy, 100% zdalne

  • Dowolna umowa, stawki od 40zł/h netto

  • Młody team i wsparcie na start

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) udziałem w naszych praktykach, prześlij swoje CV. Rekrutacja odbywa się poprzez zaproszenie na rozmowę kandydatów, którzy są zainteresowani do rozwoju w ramach naszej firmy oraz możliwości zyskania w niej zatrudnienia. Pobieramy symboliczne wpisowe.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w środowisku, które stawia na innowacje i doskonałość!

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą.
Imię
Telefon
Komentarzopcjonalnie
CV