Sales Manager
Zdalnie

Paidwork to globalny rynek freelancerów dla osób, które chcą zarabiać pieniądze po prostu wykonując proste zadania w domu, na swoich urządzeniach osobistych. Ponad 15 milionów ludzi na całym świecie wybrało Paidwork, aby zwiększyć swoje dochody. Z sukcesem zapewniliśmy dodatkowe źródło finansowania w niemal każdym miejscu na Ziemi. Dzięki wielu różnym metodom zarabiania pieniędzy na platformie, Paidwork zapewnia ludziom dodatkową pracę w dowolnym miejscu i czasie.

W swoim segmencie niszowym i zarobkowym firma Paidwork jest absolutnym liderem pod względem liczby możliwości zarabiania pieniędzy. Dając możliwość zarabiania pieniędzy na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, Paidwork pomaga wszystkim ludziom w osiąganiu swoich celów finansowych.

Aby nadążać za naszym szybkim rozwojem na nowych rynkach, firma Paidwork poszukuje doświadczonych i zmotywowanych osób, które dołączą do naszego rozwijającego się zespołu.

Obowiązki:

  • Opracowywanie strategii sprzedaży w naszej firmie.

  • Koordynacja, wsparcie i szkolenie dealerów oraz zespołu sprzedażowego.

  • Analiza rynku i konkurencji.

  • Organizacja i udział w targach i wydarzeniach branżowych.

  • Poszukiwanie dystrybutorów i nowych partnerów.

  • Umawianie rozmów kwalifikacyjnych z nowymi partnerami oraz utrzymywanie bliskiego kontaktu z agencjami reklamowymi.

  • Tworzenie umów o reklamę z innymi partnerami.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Język angielski (C1/C2).

  • Umiejętność identyfikacji potrzeb rynku i doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą.

  • Planuj i przygotowuj raporty pokazujące poszczególne etapy realizacji założonych działań.

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i sprawnego ustalania priorytetów.

  • Umiejętność budowania i rozwijania efektywnego zespołu sprzedażowego.

  • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych, rozwiązywania problemów i interpersonalnych.

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów biznesowych.

  • Umiejętność budowania dobrych i silnych relacji z nowymi partnerami.

Oferujemy:

  • Karierę w dynamicznie rozwijającym się IT.

  • Elastyczny dzień pracy, minimum 3 dni robocze.

  • Edukacja korporacyjna (szkolenia, seminaria, konferencje).

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą.
Imię
Telefon
Komentarzopcjonalnie
CV