Machine Learning Engineer
Zdalnie

Paidwork to globalny rynek freelancerów dla osób, które chcą zarabiać pieniądze po prostu wykonując proste zadania w domu, na swoich urządzeniach osobistych. Ponad 15 milionów ludzi na całym świecie wybrało Paidwork, aby zwiększyć swoje dochody. Z sukcesem zapewniliśmy dodatkowe źródło finansowania w niemal każdym miejscu na Ziemi. Dzięki wielu różnym metodom zarabiania pieniędzy na platformie, Paidwork zapewnia ludziom dodatkową pracę w dowolnym miejscu i czasie.

W swoim segmencie niszowym i zarobkowym firma Paidwork jest absolutnym liderem pod względem liczby możliwości zarabiania pieniędzy. Dając możliwość zarabiania pieniędzy na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, Paidwork pomaga wszystkim ludziom w osiąganiu swoich celów finansowych.

Aby nadążać za naszym szybkim rozwojem na nowych rynkach, firma Paidwork poszukuje doświadczonych i zmotywowanych osób, które dołączą do naszego rozwijającego się zespołu.

Opis stanowiska:

Projektowanie Modeli

  • Opracowywanie, implementacja i ocena modeli uczenia maszynowego i głębokiego

  • Selekcja odpowiednich algorytmów i frameworków ML dostosowanych do konkretnych wyzwań biznesowych

Analiza Danych

  • Badanie i analiza danych w celu ich przygotowania do szkolenia modeli

  • Wybór odpowiednich cech i zmiennych dla modeli ML

Tworzenie Prototypów

  • Implementacja prototypów modeli w celu przetestowania ich skuteczności

  • Iteracyjne doskonalenie modeli na podstawie wyników testów

Integracja z Systemami

  • Integracja modeli z istniejącymi systemami i aplikacjami

  • Współpraca z zespołem programistycznym w procesie integracji

Testowanie i Optymalizacja

  • Przeprowadzanie testów modeli i optymalizacja parametrów w celu poprawy ich wydajności

  • Monitorowanie i utrzymanie wysokiej jakości modeli ML

Współpraca Zespołowa

  • Aktywna współpraca z zespołem naukowym, programistycznym i biznesowym

  • Udział w spotkaniach projektowych i sprintowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z informatyką, sztuczną inteligencją, czy naukami o danych

  • Doświadczenie w pracy jako Inżynier ds. Machine Learning lub podobnej roli

  • Znajomość narzędzi i frameworków do uczenia maszynowego, takich jak PyTorch

  • Umiejętność programowania, preferowana znajomość języków Python, R

  • Zrozumienie głębokiego uczenia maszynowego i sieci neuronowych

Dodatkowe Atuty:

  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji zaawansowanych modeli ML

  • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych i wyników modeli

  • Zainteresowanie trendami i nowościami w dziedzinie ML

  • Portfolio projektów związanych z uczeniem maszynowym

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy, 100% zdalnie

  • Dowolna umowa, stawki od 100zł/h do 250zł/h netto

  • Młody i ambitny team, wsparcie na start

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) udziałem w naszych praktykach, prześlij swoje CV. Rekrutacja odbywa się poprzez zaproszenie na rozmowę kandydatów, którzy są zainteresowani do rozwoju w ramach naszej firmy oraz możliwości zyskania w niej zatrudnienia.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w środowisku, które stawia na innowacje i doskonałość!

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą.
Imię
Telefon
Komentarzopcjonalnie
CV